چالش ها در اجرای برنامه پیشگیری موثر

Kuala Lumpur, مالزی,
ISSUP Malaysia Webinar

ISSUP مالیزیا می خواهد شما را به وبینار آینده خود در ماه اپریل امسال در مورد چالش ها در اجرای یک برنامه پیشگیری موثر دعوت کند

8:00 به وقت مالزی | 1:00 بعد از ظهر انگلستان

ثبت نام برای وبینار 


با روند رو به بالا در مصرف مواد مخدر در سطح جهان، نیاز به برنامه های پیشگیری موثر تبدیل شده است مهم است. پیشگیری ثابت شده است و مقرون به صرفه و پیشگیری مبتنی بر شواهد به طور موثر می تواند میزان استفاده از مواد مخدر و اختلالات مصرف مواد مخدر را کاهش دهد. این وبینار به سفر پیچیده اجرای استراتژی های پیشگیری و چالش های مواجه شده در طول راه می هد. شرکت کنندگان بینش ارزشمندی در مورد تفاوت های ظریف طراحی و اجرای برنامه های پیشگیری که واقعا تفاوت ایجاد می کند به دست آوردن.

مخاطبان در نظر گرفته شده:    

  • متخصصان بهداشت عمومی، دست اندر کاران بهداشت روانی، رهبران جامعه، سیاست گذاران و مدافعان اقدامات پیشگیرانه و همچنین هر کسی که علاقه مند به درک مشکلات اجرای برنامه های پیشگیری موثر است.

نتایج یادگیری:

  1. شرکت کنندگان درک جامعی از چشم انداز فعلی برنامه های پیشگیری در سطح جهان و مناطقی که در آن آنها بیشتر مورد نیاز به دست آوردن

  2. شرکت کنندگان اجزای ضروری و بهترین شیوه ها را برای طراحی و توسعه برنامه های پیشگیری موثر یاد بگیرند

  3. شرکت کنندگان راه حل های خلاقانه ای را برای بهینه سازی منابع در محدودیت های بودجه بررسی خواهند کرد و آنها را قادر خواهند ساخت تا استراتژی های پیشگیری مقرون به صرفه را اجرا کنند

  4. شرکت کنندگان بینش به استراتژی برای ایجاد حمایت از ذینفعان مختلف، از جمله اعضای جامعه پرورش همکاری برای همکاری برنامه موفق به دست آوردن.

مجریان:

پروفسور سوبیا افتخار (موسسه روانشناسی بالینی، دانشگاه کراچی پاکستان

پروفسور سوبیا افتخار استاد موسسه روانشناسی بالینی دانشگاه کراچی است. او یک روانشناس بالینی تمرین است، و یک مربی UPC با UNODC در پاکستان است. او دستیار منتقد کتاب و ویراستار در مجلات دانشگاه است. او در هیئت تحریریه و مشورتی در تعدادی از مجلات ملی و بین المللی خدمت می کند. او همچنین یک هیپنوتراپیست گواهی شده است.

دکتر ماریا کورازون دوملائو (اداره پشتیبانی یاد گیرندگان، وزارت آموزش و پرورش، فیلیپین)

داکتر دوملائو یک داکتر طبی از نظر حرفه ای است و 26 سال است که در بخش صحت عامه به سر می برد
داکتر دوملائو رئیس برنامه صحی بخش صحت مکتب تحت بخش خدمات حمایتی یادگير با وزارت معارف فلیپین است. گذشته از موقعیت فعلی او، او همچنین یک مربی جهانی DDR در UPC است و او در چندین کشور از جمله مالزیا، امارات متحده عربی، فیجی، تایلند، میانمار و آفریقای جنوبی آموزش دیده است

خانم سوزان ماوا (آموزش و حمایت عمومی (NACADA)

خانم ماوا دارای مدرک روانشناسی و کارشناسی ارشد در روانشناسی مشاوره است. او به عنوان مدیر در واحد آموزش عمومی و حمایت از NACADA خدمت می کند، جایی که او مسئول ابتکارات DDR با تمرکز بر پیشگیری است. خانم ماوا مسئول نظارت بر انکشاف و تطبیق آموزش و برنامه نویسی استفاده از الکول و مواد مخدر برای مکاتب، محل های کار، خانواده، رسانه ها و جامعه است. نقطه عطف اخیر او شامل توسعه دستورالعمل های ملی برای پیشگیری از مصرف الکل و مواد مخدر (2021)، دستورالعمل های ملی برای پیشگیری و مدیریت مصرف الکل و مواد در موسسه های آموزش پایه (2021)، کد عمل برای متخصصان پیشگیری در کنیا (2023) و سیستم ملی پیشگیری از الکل و مصرف مواد مخدر (2023). خانم ماوا در ماه فبروری امسال اولین هفته ملی پیشگیری از مصرف مواد را با موفقیت آغاز کرد.

دمدرر: 

خانم سیندی بیدینگ، رئیس جمهور، ISSUP مالیزیا

رئیس موسس (سازمان درمان و توانبخشی پیشگیری از اعتیاد - OAPTAR)
آغاز شبکه بازیابی آسیا (ARN).
مشاور ثبت نام شده و مربی DDR (درمان)
او در ۱۰ سال گذشته در ۱۸ کشور آموزش دیده است. او شبکه بازیابی آسیا (ARN) را آغاز کرد

 


وی بینال ها و رویدادهای آنلاین تحویل داده شده و میزبانی شده توسط انجمن بین المللی متخصصان مصرف مواد (ISSUP) تنها برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است. آنها در طبیعت آموزشی هستند و توصیه های پزشکی، تشخیص و یا درمان را شامل نمی شود.

Event Language

انگلیسی

Themes