درمان های شناختی رفتاری در مکزیک

Format
Book
Publication Date
Published by / Citation
Fundación de Investigaciones Sociales, A. C.
Original Language

اسپانیایی

Country
مکزیک
Keywords
terapia cognitivo-conductual
tratamiento psicológico
dolor
history
Psicofarmacología
mindfulness
brief intervention
ciberpsicología
estrés social
health professionals
Spain
Mexico
panic
panic attack
theory

درمان های شناختی رفتاری در مکزیک

Portada

کتابی که خواننده در دست دارد با هدف منعکس کردن منشاء، پیشینه و وضعیت فعلی در سراسر جهان و در مکزیک از درمان های شناختی رفتاری، و همچنین مناطق مختلف در دست آن، که ما فقط در حال حاضر چند در اینجا. این کار با همکاری محققان متخصص در زمینه های مختلف این درمان ها یکپارچه شده است، از موسسات مختلف شناخته شده، از جمله در سطح بین المللی (دانشکده روانشناسی و دانشکده مطالعات عالی [FES] Iztacala از دانشگاه ملی خودمختار مکزیک [UNAM]، مرکز تحقیقات و مطالعات پیشرفته [Cinvestav] از موسسه ملی پلی تکنیک [IPN]، موسسه ملی روانپزشکی [INPRFM]، دانشگاه Santiago de Compostela [USC]). این وظیفه را انجام می دهد، که منعکس کننده کیفیت تحقیقات انجام شده در مکزیک و منتشر تکنیک ها و استراتژی ها برای رسیدگی به انواع مشکلات بهداشتی است.

در حال حاضر، دشوار است به یک تعریف واحد از آنچه که توسط درمان شناختی رفتاری (CBT) به معنای، آن است که معمولا به نام درمان های شناختی رفتاری (CBT) ، از آنجا که ، اگر چه آن را به عنوان مشتق از اصول و تیورهای یادگیری (به نام رفتار درمانی ، سی تی) ، شناسایی رفتار ناهناضلا و تغییر آن با اصلاح محیط زیست که در آن ارائه شد هدف خاص آن بود (به جای اینکه گسترش یافته است به طور فزاینده ای به حدی که رفتار صرف لزوما نشان دهنده پیچیدگی مشکل نیست.) در حال حاضر، TCyC این محدودیت ها را با شامل کردن مفهوم های خارجی به تیورهای یادگیری، مانند شناختی، اجتماعی، عاطفی، و رشته های دیگر، مانند زیست شناسی، علوم اعصاب، علوم کامپیوتر، جوامع شناسی، در میان دیگران فراتر رفته است.

این کتاب را برای دانش آموزان، متخصصان بهداشت و کسانی که روانشناسی را دوست دارند بروید. ما امیدواریم که آنها از دانش پیدایش، شکل گیری درمان های شناختی رفتاری، و تلاش برای آوردن روانشناسی به عنوان یک علم اعمال شده به زمینه بالینی و اجتماعی بهره مند شوند.

کلمات هماهنگ کننده کار (پیش فرض)
سزار کاراسکوزا ونگاس · لتیسیا ایچوریا سن ویسنته

Share the Knowledge: ISSUP members can post in the Knowledge Share – Sign in or become a member

Share the Knowledge: ISSUP members can post in the Knowledge Share – Sign in or become a member