دوره 5 کنفرانس جهانی طب اعتیاد، سلامت رفتاری و روانپزشکی

Maryland, ایالات متحده آمریکا,

درباره گب 2024 | رویداد ترکیبی

 ساختمان در موفقیت فوق العاده ای از چهار نسخه گذشته، ما هیجان زده به اعلام "نسخه 5 کنفرانس جهانی طب اعتیاد، سلامت رفتاری و روانپزشکی" (گب 2024). این رویداد ترکیبی قرار است تحت موضوع قانع کننده آشکار, "ذهن بهبود, توانمند سازی زندگی: رویکردهای یکپارچه به سلامت روانی و رفتاری,"  برنامه ریزی شده برای اکتبر 21-23, 2024, در بالتیمور, مریلند, ایالات متحده آمریکا, و عملا.

   این که آیا شما انتخاب می کنید برای شرکت در فرد در بالتیمور، ام دی، ایالات متحده آمریکا، و یا عملا از خانه یا محل کار خود را، این حالت ترکیبی تضمین می کند که شما می توانید درگیر یک نقص.

مشهور برای ارائه یک پلت فرم که در آن حرفه ای از سراسر جهان همگرا برای به اشتراک گذاشتن ایده ها، راه حل ها، و داستان های موفقیت، گب 2024 یک رویداد قابل توجهی اختصاص داده شده به کسانی که متعهد به کمک به افراد در سفر بهبودی خود باقی مانده است. این کنگره جهانی به عنوان یک گردهمایی یادبود عمل می کند، پرورش تبادل دانش در فن آوری برش لبه در بهبود اعتیاد، سلامت رفتاری، و پیشرفت های روانپزشکی.

گب 2024 به عنوان یک انجمن که در آن شرکت کنندگان را به عملی، راه حل های مبتنی بر شواهد، بینش تجربه زندگی، و آخرین یافته های تحقیقاتی در مورد سوء مصرف مواد، وابستگی، آسیب قمار، و دیگر اعتیادهای رفتاری کندو شد. هدف اصلی این است که متحد کردن افراد هم فکر، از جمله محققان، دانشمندان، روانپزشکان، متخصصان اعصاب، متخصصان بهداشت و درمان، درمانگران، دانش آموزان، و مراقبان، شکل دادن به آینده تحقیقات است که بر جهان است.

این رویداد طراحی شده است به سیم کشی مجدد ذهن با استفاده از فن آوری برش لبه و تکنیک های, افزایش اعتماد به نفس و اعتماد به نفس. اجلاس جهانی تحقیقات علمی را از طریق سخنرانی های کلیدی، سخنرانی های دعوت شده، و ارائه دهان و پوستر، ارائه یک دیدگاه جامع از آخرین پیشرفت های نمایش.

ما از شما دعوت می کنیم که با همکاری برخی از دانشمندان برجسته جهان به ما بپیوندید. با هم، بیایید عمیق تر به قلمرو اعتیاد درمانی و تحقیق، کاوش در فرصت های جدید و غنی سازی آنهایی که موجود است. مشارکت شما در شکل دادن به چشم انداز آینده سلامت روانی و رفتاری در مقیاس جهانی کمک خواهد کرد.

Event Language

انگلیسی

Add an Event: ISSUP members can add Events to the calendar – Sign in or become a member