انعطاف پذیری ساختمان و گزاف گویی بازگشت از عقب نشینی در بازیابی: چشم انداز همکار

Kuala Lumpur, مالزی,

ISSUP مالیزیا شما را به وبینار خود در ایجاد انعطاف پذیری و بازگشت از عقب نشینی در بازیابی دعوت می کند: دیدگاه همکار.

وبینار استراتژی های عملی و بینش برای کمک به افرادی که ممکن است تجربه موانع در سفر بهبودی خود را ارائه می کنند. این است که توسط همسالان که تجربه شخصی در غلبه بر موانع و ایجاد انعطاف پذیری در زندگی خود را به رهبری. در طول وبینار شرکت کنندگان فرصت برای پرسیدن سوال داشته باشد.

زمان8:00 به وقت مالزی | 1:00 به وقت انگلستان | 3:00 به وقت کنیا | 7:00 به وقت اندونزی

ثبت نام برای وبینار

 

نتایج یادگیری:

  1. شرکت کنندگان دانش و اطلاعات در مورد روند بهبود به دست آوردن و به دست آوردن بینش به ماهیت چالش که خطاب, و همچنین راهنمایی و استراتژی برای بررسی سفر بهبود.
  2. شرکت کنندگان در بهبودی احساس  نمی کنند که بهبودی یک فرایند انفرادی است چرا که منابع حمایتی در دسترس وجود دارد. وبینار کمک خواهد کرد  که شرکت کنندگان احساس ارتباط با دیگران رفتن را از طریق تجارب مشابه.
  3. شرکت کنندگان مهارت ها و استراتژی های جدیدی را یاد خواهند گرفت که می تواند از بهبودی مداوم و رشد شخصی آنها حمایت کند.

مجری:

کریستین مونیائو

مشاور اعتیاد، مربی ملی DDR، دیپلم عالی در مشاوره روانی و گواهی مشاوره اعتیاد. کریستین بیش از 10 سال تجربه کار در یک مرکز درمانی در نایروبی را دارد. او در فشار برای قانون گذاری در مورد مواد مخدر و تدوین سیاست های جدید مواد مخدر نقش داشت. کریستین قصد دارد تا زمانی که بتواند در زمینه DDR کار کند تا به افراد بیشتری که تحت تاثیر SUD قرار دارند کمک کند.

سام نوگراها

سم ٢٠ سال است که در رشته دى دى آر کار ميکند و اکنون در سال ٢٠٠٣ زمانيکه اولين کار دى دى آر خود را با UNAIDS آغاز کرد، راه برگشت را آغاز کرد. در سال 2008 سام به UNODC اندونزی پیوست، و به دولت اندونزی کمک های فنی ارائه کرد. او همچنان به عنوان هماهنگ کننده منطقه ای با ANPUD (شبکه آسیای افرادی که از مواد مخدر استفاده می کنند) کار کرده بود. در سال ۲۰۱۵، سام اعتبار ICAP II را دریافت کرد و او یک مربی ملی برای اندونزی شد. سام همچنین یک مربی جهانی DDR است. او بخشی از تیم در توسعه استانداردهای انطباق مشاوران اعتیاد اندونزی بوده است. در 5 سال گذشته، سام بخشی از ابتکارات UNODC در برنامه بین المللی تضمین کیفیت و مربی مداخله خانواده TREATNET در اندونزی بوده است. سم رمه سینگگاه پکا را راه اندازی کرد، یک مرکز تداوی برای SUDs. امسال سام در یک ابتکار جدید دست زده است: بازیابی هوشمند اندونزی.

جایوی کوینو

جایوی یک پرستار اعتیاد و مربی جهانی دی دی آر است. او همچنین یک مربی بازیابی گواهی شده است. جاوی در 15 سال گذشته مشاور مداخله SUD و مدیریت بازیابی جامعه بوده است. در آن 15  سال تجربه در مدیریت بهبود جامعه، او این فرصت را داشت تا با تنظیمات مختلف در دولت، سازمان های خصوصی و جوامع مدنی کار کند. او در حال حاضر رئیس پروژه سیستم های بازیابی و تعاملات در سطح دولت محلی در فیلیپین است. جایوی همچنان تجربه کاری در مرکز اصلاحی در بالی سیلانگان و در کمک و کاهش در مرکز در ولایت داوائو دارد.

دمدرر:

اشوین تیند

مشاور روانشناس بالینی. مربی بازیابی گواهی. مربی جهانی DDR. آموزش دیده در REBT (تمرین اولیه و پیشرفته – موسسه آلبرت الیس), EMDR سطح 1 و سطح 2, کشورهای نفس, DeTUR (اعتیاد خاص EMDR مقررات) هیپنوتراپی شناختی رفتاری, مصاحبه انگیزش. در حال حاضر، اشوین با یک مرکز درمانی EB کار می کند و برخی از کارها را با مرکز جامعه درمانی انجام می دهد در حالی که در وقت آزاد خود، او در یک کلینیک پناهندگان داوطلب ارائه جامعه بسیار مورد نیاز است.

 

 

وی بینال ها و رویدادهای آنلاین تحویل داده شده و میزبانی شده توسط انجمن بین المللی متخصصان مصرف مواد (ISSUP) تنها برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است. آنها در طبیعت آموزشی هستند و توصیه های پزشکی، تشخیص و یا درمان را شامل نمی شود.

Event Language

انگلیسی

Themes
Partner Organisation